پروفایل
راهنمایی خرید عطر جیبی زنانه
اوژن استوار 24 مرداد 1400 18 بازدید

خرید عطر و ادکلن ها علاوه بر خاصیت خوشبو کنندگی که دارند تاثیرات زیادی بر روح و روان یک فرد، زندگی شغلی، رابطه و برخورد و سطح اعتماد به نفس و روحیه شخص دارند. به همین دلیل استفاده از آن و مصرف یک ادکلن که سازگار با روحیه فرد باشد همواره مهم بوده است. دغدغه دیگری که افراد مخصوصا خانم ها در رابطه با عطرها دارند سختی در حمل آن ها به محل کار و مکان هایی خارج از خانه است که خوشبختانه عطر جیبی زنانه توانسته این مشکل را هم برای همگان برطرف نماید.

این نوع از عطر زنانه به دلیل وزن پایین و سایز کوچکی که دارند در کیف خانم ها جای کمی به خود اختصاص می دهند و همین امر موجب حمل آسان آن ها گردیده است. خیلی از این عطرها شیشه بسیار محکمی دارند و احتمال شکستن و معیوب شدنشان بسیار پایین است. از همه مهم تر می توانید بطری برخی از عطرهای جیبی را با ادکلن اورجینال خود پر کنید. البته لازم به ذکر است خیلی از عطرها این خاصیت را ندارند.

 

بهترین عطر جیبی کدام است؟

خیلی مواقع قصد داریم مستقیما از سرکار به جای مهمی برویم و فرصتی برای به خانه رفتن و آماده شد نداریم، از طرف دیگر ساعات طولانی بیرون از خانه بودن موجب می شود اثر عطرمان از بین رود و به تجدید عطر نیاز پیدا کنیم، به خاطر این که نمی­‌ توانیم ادکلن یا عطرمان را همه­‌ جا همراهمان ببریم، بهترین راه استفاده از عطرهای جیبی با همان رایحه است.

عطر جیبی به عطرهای با اندازه کوچک و زیر ۳۰ میلی ­لیتر می گویند که بسته بندی ساده ­‌ای دارند و جنسشان هم اغلب به صورتی طراحی شده که شکستنی نباشد و به راحتی بتوانید آن را درون کیف و جیبتان حمل کنید یا در اتومبیل خود قرارش دهید.

 

بهترین عطر جیبی کدام است؟

 

نکته­‌ ای که می بایست در نظر داشته باشید این است که این عطرها اغلب از عطرهای شرکت های بزرگ و معروف الهام گرفته اند، اما اورجینال نیستند و نباید از آن­ ها انتظاری در حد عطرهای اصل کمپانی اصلی داشته باشید، اما به هر حال به منظور رفع نیاز ضروری در گوشه ­‌ای در کیفتان ما را نا امید نمی کند.

لذا عطر جیبی به سادگی قابل حمل است، قیمت آن به نسبت عطرهای بزرگ بسیار مناسب است، تنوع رایحه ها در آن ها زیاد است و به سادگی می توان برای خرید آن اقدام کرد که این ها از مزایای خرید عطر جیبی زنانه به حساب می آید.

 

عطرجیبی چیست؟

عطر ماده ای خوشبو است، برای معطر سازی بدن، محیط و یا محصول. ترکیبات عطر از مواد صنعتی و یا طبیعی می باشد. حال منظور از عطرجیبی، عطری است که به دلیل اندازه ی کوچکی که دارد، به راحتی درون جیب‌جای می گیرد. می توان گفت امروزه از هر نوع عطری، عطرجیبی هم ساخته شده است و برای استفاده از آن رایحه، نیازی به حمل عطر بزرگ ندارید و از نمونه ی کوچک همان عطر استفاده می نمایید.

 

با عطر جیبی کدام قسمت از بدن را اسپری کنیم؟

خانم ها ترجیح می دهند از عطر در مکانی استفاده کنند که احتمال می دهد دیگران آن را ببوسند. البته این برای همه زنان صدق نمی کند. به همین دلیل ما می خواهیم نقاطی را در بدن معرفی کنیم که می توانند بهترین مکان برای استفاده از عطر جیبی زنانه باشند.

 

نبض گاه ها

نقاط نبض مکانهایی هستند که رگهای خونی نزدیک پوست هستند. در این مکان ها دمای بدن بالاست و به پخش عطر در هوا کمک می کند. نقاط نبض شامل گردن ، پشت گوش ، مچ ، پشت زانو و قسمت داخلی آرنج است. وقتی از عطر جیبی استفاده می کنید ، در طول روز به گرمای بدن شما واکنش نشان می دهد و عطر آن را پخش می کند.

 

معرفی انواع مختلفی از عطر جیبی

هر خریدار عطری باید بداند که وقتی پا در یک مغازه عطر فروشی و یا یک فروشگاه اینترنتی برای انجام خرید خود می گذارد با طیف گسترده ای از اصطلاحات در هنگام انتخاب و تست کردن عطرهای مورد نظر خود مواجه می شود که در حقیقت اینان همان دسته بندی عطرهای زنانه و عطر مردانه را تشکیل می دهند.

هر عطری به طور میانگین چیزی بین ۷۸ تا ۹۵ درصد الکل دارد و بقیه آن را اسانس های روغنی (طبیعی و یا مصنوعی) تشکیل می دهند که بر همین اساس نیز آن ها به شرح ذیل تقسیم می شوند:

 

معرفی انواع مختلفی از عطر جیبی

 

پرفیوم ها

این دسته از محصولات دارای ماندگاری بسیار زیادی هستند. ترکیبات این مدل از عطرها دارای ۲۲٪ اسانس روغنی و ۷۸٪ الکل می باشد.

 

ادوپرفیوم ها

این گروه از عطرها به لحاظ ماندگاری خود پس از پرفیوم ها قرار می گیرند. در ساختار شیمیایی آنان چیزی بین ۱۵ تا ۲۲ درصد اسانس روغنی به کار گرفته شده است.

 

ادوتویلت ها

این مورد از عطر جیبی زنانه دارای ۸ تا ۱۵ درصد اسانس روغنی در ساختار خود می باشد.

 

ادکلن ها

ادکلن ها دارای ۹۶٪ الکل و ۴٪ اسانس روغنی هستند.

 

ادوفرش ها

از ماندگاری بسیار ضعیفی به سبب درصد کم اسانس روغنی در ساختار خود برخوردارند. نزدیک ۳٪ درصد تنها اسانس روغنی در آن ها وجود دارد.

 

راهنمایی طلایی برای خرید عطر جیبی زنانه

برای انتخاب عطر یا انتخاب بهترین عطر جیبی می­توانید طبق مراحل زیر پیش رفته، تا صاحب یک عطر جیبی مناسب و دلنشین شوید. این معیارهای طلایی عبارت­اند از:

 

حوصله به خرج دادن

یکی از اصلی­ ترین آیتم ­های انتخاب بهترین عطر جیبی دقت و باحوصله بودن در هنگام خرید عطر و ادکلن است. برای انتخاب بهترین عطر جیبی باید وقت زیادی را در نظر بگیرید، به طور میانگین، هر عطری بعد از ده دقیقه عطر و رایحه واقعی خود را نشان می­دهد. سعی کنید در هنگام انتخاب بهترین عطر جیبی در فروشگاه بیشتر از چهار عطر را تست نکنید، چون حس بویایی شما منحرف شده و انتخاب را برای شما سخت و گیج کننده می­کند.

 

عطر مناسب با شخصیت رفتاری

عطرها زبان سخن گفتن دارند و خیلی ­ها از آن غافلند. شاید کمی برایتان تعجب آور باشد! اما عطرها می ­توانند شخصیت شما را برای اطرافیان بازگو کنند. هر عطری با رایحه و یا نوع آن، شخصیت رفتاری را بیان خواهد کرد. به طور مثال، انتخاب افراد مغرور عطر مردانه تلخ و خنک است.

یا برخی از افراد که روحیه شاد و پر جنب و جوشی دارند، طرفدار عطرهای گرم و شیرین هستند. اینها را گفتیم تا در انتخاب بهترین عطر جیبی دقت کرده و با صبر و حوصله به انتخاب عطرتان بپردازید. یا حتی برخی افراد برای انتخاب بهترین عطر جیبی از فروشنده کمک می­گیرند و از آنها نظر می­خواهند! مسلما فروشنده سلیقه و عطر انتخابی خود را به شما پیشنهاد کرده و شاید عطری که با زدن آن، به اشتباه شخصیت رفتاری­تان به اطرافیان معنی شود.

 

انتخاب بهترین عطر جیبی مناسب با مکان

مکان­هایی که در آنجا می­خواهید حضور پیدا کنید را در زمان انتخاب عطر خود در نظر بگیرید. به طور مثال، برای محل کار باید عطری انتخاب شود که زیاد ارباب رجوع یا اطرافیان را به گارد گرفتن وادار نکند. برای محل کار بهتر است از عطرهای ملایم و خنک انتخاب نمایید. یا حتی مهمانی­ها را مدنظر قرار دهید. فکر کنید ببینید که آیا برای مهمانی ­های کوچک چه عطری مناسب خواهد بود؟

جهت انتخاب بهترین عطر جیبی برای مهمانی­های کوچک می­توانید از عطرهای گرم و شیرین استفاده کنید. در نتیجه، پیشنهاد می­کنیم به طور مدام از یک نوع عطر جیبی استفاده نکرده و حداقل دو عطر متفاوت متناسب با مکان و مهمانی­ها به همراه داشته باشید.

 

انتخاب بهترین عطر جیبی مناسب با مکان

 

اسپری بر روی نقاط پالس بدن

در هنگام انتخاب بهترین عطر جیبی ، اگر بخواهید عطر واقعی آن را حس کنید باید بر روی نقاط خاصی اسپری شود. برخی تست را بر روی لباس و برخی بر روی پوست خود را انجام می­دهند. مورد اول غلط بوده و مورد دوم تا حدودی صحیح است. برای ماندگاری بیشتر یا مشخص شدن عطر واقعی، عطرها را باید بر روی نقاط پالس بدن که رگ­های خونی در آن جریان و نبض دارند امتحان کرد. این نقاط حساس عبارت­اند از مچ دست، آرنج­ها، پشت گوش و گردن.

 

فصل­ها را مدنظر قرار دهید

برای انتخاب و خرید عطر جیبی زنانه ، فصل­ هایی که می­خواهید عطرها را استفاده کنید را در نظر گرفته و مطابق آن به انتخاب عطر بپردازید. به طور کلی بهتر است بدانید، در فصول گرم سال انتخاب عطرهای ملایم و خنک، همچنین در فصول سرد هم عطرهای گرم و شیرین مناسب خواهد بود. به هیچ وجه در تابستان از عطرهای گرم و تلخ استفاده نکنید.

کمی خود را در آن شرایط قرار دهید، در گرمای شدیدی هستید و شخصی هم در اطرافیانتان از عطر گرم و تلخ استفاده کرده! به طور حتم، تحمل آن فضا برای شما سخت و غیرقابل تحمل می­شود.

 

انتخاب عطرهایی که ماندگاری بالایی دارند

زمانی­که در حال انتخاب بهترین عطر جیبی هستید، این موضوع را هم مدنظر گرفته که عطرهای با ماندگاری بیشتر را تهیه نمایید. عطرهایی که درصد روغن آنها از آب یا الکل بیشتر باشد ماندگارتر خواهند بود. این نکته در زمان انتخاب عطرها بسیار اهمیت دارد. زیرا اگر عطری تهیه شود که با بیرون آمدن از خانه دیگر اثری از بوی خوش آن پیدا نباشد، اصلا خوشایند نیست و حتی برای افراد ناخوشایند است.

 

انتخاب عطر مناسب با توجه به سن

موضوعی که کمتر کسی به آن توجه دارد، انتخاب عطر برای سنین مختلف است. هر سنی رایحه و نوع عطر خاصی را می­طلبد. در نتیجه برای انتخاب بهترین عطر جیبی به رده سنی که در آن قرار دارید توجه کرده و از عطرهای مناسبی تهیه کنید. به طور مثال، افراد زیر بیست سال هیچگاه نباید از عطرهای تلخ استفاده نمایند، عطرهای تلخ نمادی از غرور بوده و این امری نامناسب برای نوجوانان است. حتی عطرها می­توانند به روحیه و شخصیت نوجوانان تاثیر بگذارند.

 

چند نکته کاربردی برای افزایش ماندگاری بوی عطر

بهترین نقاط برای استفاده از عطر و ادکلن با هدف ماندگاری بالا، نقاط نبض دار و گرم بدن مثل مچ دست، گردن، مچ پا، گودی آرنج و همچنین پشت زانو است. بنابراین برای افرایش ماندگاری بوی عطر خود سعی کنید آن را در این نقاط اسپری کنید.

بهترین زمان برای عطر زدن بلافاصله بعد از دوش گرفتن و قبل از لباس پوشیدن است، چون در این حالت بدن کمی مرطوب است که این رطوبت به ماندگاری بوی عطر و ادکلن کمک می‌کند و از طرفی دیگر این کار باعث می‌شود لباس‌ها یا جواهرات شما لک نشوند.

 

چند نکته کاربردی برای افزایش ماندگاری بوی عطر

 

بهتر است قبل از استفاده از عطر کمی وازلین روی نقاط نبض‌دار بدن بمالید. چربی آن منافذ پوست را می‌بندد و با این کار کمک می کند بوی عطر بهتر و برای مدت بیشتری روی پوست شما باقی بماند. فراموش نکنید اسپری عطر روی پوست خشک ماندگاری آن را کاهش می‌دهد.

پیشنهاد می شود قبل از استفاده از عطر یا ادکلن از لوسیون بدن یا سایر مرطوب‌کننده‌ها استفاده کنید. البته سعی کنید که از لوسیون‌های بدون بو استفاده کنید تا بوی عطر‌تان به خوبی مشخص شود.

هنگامی که عطر را روی مچ دستان خود اسپری می کنید آنها را به هم نمالید. با این کار شما مولکول های عطر را از بین می برید و باعث می‌شوید بوی عطر به خوبی مشخص نشود و زود محو شود.

 

انواع عطر بر اساس نوت‌های بالایی

در اغلب موارد نوت‌های بالایی را مرکبات تشکیل می‌دهند. پرتقال، نارنج، ترنج و لیمو از مرکباتی هستند که در نوت بالایی قرار می‌گیرند. برخی از عطرها نوت ابتدایی سبک‌تری دارند که از گریپ فروت یا آلو تولید می‌شوند. برخی هم نوت بالایی تندتری دارند که در آن‌ها از عصاره گیاهان لوندر استفاده می‌شود.

نوت‌های بالایی ذات گرم و شیرینی دارند. اکثر این نوت‌ها شما را به یاد عطر شکلات و شیرینی می‌اندازند یا ممکن است در انتهای نوت ابتدایی بوی خاص یک گل را تداعی کنند.

 

عطر جیبی زنانه بیک شماره ۴

عطر بیک شماره 4 گزینه مناسبی برای محل کار و سفر است. این عطر بوی گرم و شیرینی دارد که انرژی مثبت زیادی در شب‌های سرد سال به همراه می‌آورد.

به محض تست این عطر روی مچ دست با نوت‌های میوه‌ای دلپذیر روبرو می‌شوید که شدت و ماندگاری آن برای دورهمی‌های دوستانه مناسب و کافی خواهد بود.

 

راهنمایی خرید عطر جیبی زنانه

عطر جیبی مردانه بیک شماره ۲۱

 

عطر بیک شماره21 عطر مردانه با طراوت و هیجان‌انگیز از گریپ‌فروت، نعناع و سبزه‌زار که به همراه عطر خوش گشنیز و گل‌های شمعدانی و سنبل، رایحه‌ای دوست داشتنی بوجود آورده و در پایان خاطره‌ای از بوی چوب سدر و مشک از خود بجای می‌گذارد. عطر جیبی، عطری برای مردانی که در پی فرصت‌های طلایی بوده و همواره موفقیت را در تجربه‌های جدید جستجو می‌کنند.

 

عطر جیبی مردانه بیک شماره ۲۱

 

ویژگی های عطر بیک شماره 21

 • قابلیت پخش مناسب
 • رایحه ی مطلوب و دلنشین
 • قیمت عالی
 • امکان جابه جایی آسان (این عطر را می توانید در جیب کت یا شلوار خود قرار دهید و در سفر، مهمانی، طبیعت گردی، دانشگاه، اداره و ... استفاده نمایید.)

 

عطر جیبی زنانه بیک شماره ۱۱

 

پرفیوم زنانه بیک شماره 11 احساس شناوری در فضایی از عطر میوه‌های تازه و گل‌های لطیف که دختران جوان و پرانرژی را به سوی خود جذب و آنان را در تمامی لحظات جوانی و نشاط همراهی می‌کند.

 

عطر جیبی زنانه بیک شماره ۱۱

 

ویژگی های اصلی عطر بیک شماره 11

 • دارای رایحه میوه ای و گلی
 • ماندگاری مناسب
 • قدرت پخش بالا
 • کوچک و قابل حمل

 

 

عطر جیبی بیک بانوان- آقایان شماره ۲

اساس طبقه‌بندی عطرها به دو دسته‌ی مردانه و زنانه، تفکر جامعه است. به عبارت دیگر جامعه تصمیم گرفته که خانم‌ها از رایحه‌ گل‌های لطیف و آقایان از بوهای تند استفاده کنند. در این بین، آقایان برخلاف تصور دارای سخت‌گیری کمی در انتخاب عطر نیستند. آن‌ها تمایل دارند عطر مورد انتخابشان، اقتدار و شخصیت مردانه را نشان دهد. در حقیقت خوشبویی یکی از مهم‌ترین عناصر برای یک مرد خوشتیپ و جنتلمن محسوب می‌شود، زیرا تأثیر به سزایی در موفقیت‌های جمعی و افزایش اعتماد به نفس دارد. 

 

عطر بیک شماره 2

 

یک گزینه عالی برای آقایان خواهان بوی تند، عطر بیک شماره 2 است. نت بویایی این عطر تند شامل نت‌های جنگلی و درخت لیمو است و استفاده از آن بوی خوشی را ایجاد خواهد کرد. یکی از ویژگی‌های مهم عطر مردانه شماره 2 بیک،قدرت پخش بسیار بالای آن است و به محض استفاده تمام فضای اطراف خود را در بر می‌گیرد. 

 

عطر بیک بانوان- آقایان شماره 18

عطر بیک شماره 18 رایحه‌‌ای با حس تقابل انرژی‌زا، آمیزه‌ای از رایحه خوش مرکبات، لیمو ترش، نارنج، گل‌های یاسمن و شمعدانی، که بوی برگهای بنفشه را نیز با خود به همراه دارد. در انتها نیز عطر گرم و احساس برانگیز ادویه‌جات و برگ درخت گردو تاثیر جادویی آن را دو چندان می‌سازد. عطر جیبی برای همه کسانی که نهایت لذت را از رندگی می‌خواهند.

 

عطر بیک شماره 18

 

عطر اسپرت جیبی مردانه شماره 18 بیک دارای رایحه ای انرژی زا متشکل از مرکبات مانند لیموترش و نارنج، گل های یاسمن، شمعدانی و بنفشه، ادویه جات و برگ درخت گردو است، این ترکیب بوی گرم و خوشایندی به بدن شما می دهد و باعث می شود از زندگی خود نهایت لذت را ببرید. همچنین عطر جیبی بیک شماره 18 با سایز کوچک خود گزینه مناسبی برای کسانی است که به دنبال عطری قابل حمل برای استفاده در فعالیت های ورزشی هستند.

 

راهنمای نگهداری از عطر جیبی زنانه

 • در هنگام خارج کردن عطر از کیف و یا جیب خود نهایت دقت را داشته باشید تا با توجه به کوچکی محصول، عطر از دستانتان رها نشود.
 • همواره عطر خود را در شیشه های تیره خریداری کرده و آن را از تابش نور مستقیم خورشید دور نگه دارید.
 • پس از استفاده از محکم بسته شدن درب عطر جیبی زنانه خود اطمینان حاصل نمایید.
 • سعی کنید عطرتان را در جیبی قرار دهید که دیگر وسایل سخت خود همانند تلفن همراه، کلید و یا سکه در آن فضا قرار نداشته باشد تا احتمال آسیب به شیشه عطر به مراتب کمتر شود.

 

عرضه عطر ادکلن جیبی زنانه مردانه در ایران پرفیومز

فروشگاه اینترنتی عطر ایرانی یکی از مراکز معتبر و مطمئن اینترنتی است که در زمینه عطر جیبی مردانه و عطر جیبی با ماندگاری بالا زنانه فعالیت می کند. ایران پرفیومز تمام محصولات خود را با قیمت و کیفیت واقعی به مشتری عرضه می کند. این فروشگاه همواره رضایت مشتری را مدنظر قرار می دهد و به همین خاطر عطر ادکلن جیبی را به شکل تضمینی به مشتریان ارائه می کند.

 

ثبت دیدگاه