پروفایل
عطر ماشین چیست؟ معرفی 4 عطر یا خوشبو کننده ماشین
اوژن استوار 5 شهریور 1402 109 بازدید

خوشبو کننده ماشین یک رایحه است که ضمن از بین بردن بوی بدن ماشین، موجب پراکنده شدن عطر و بوی خوب در فضای کابین ماشین شده و به مرور موجب جایگزینی بوی خوب با بوی بد ماشین می شود.

نکاتی که در خرید خوشبو کننده ماشین باید به ان توجه کنید این است که از بوی مناسب و مطلوب که تند نبوده و باعث ایجاد حساسیت نشود استفاده کنید. نکته دیگر نیز در نوع خوشبوکننده است. برای مثال در محصول اولی که به شما معرفی کردیم عموماً از عطر برای خوشبو کردن هوای ماشین استفاده می‌شود که به دلیل پلمپ نبودن و ساختاری که ظرف آن دارد بعد از اتمام عطرافشان می توانید خودتان از عطر دلخواه نیز استفاده کنید.

 

 

عطر ماشین شماره ۰۱ نافه

ساختار رایحه

نت ابتدایی: هلو، زنجبیل، لیمو

نت میـــانــــی: نیلوفر آبی، یاس، گلبرگ رز

نت پــایــــــــــه: گل آفتاب پرست، چوب صندل، مشک

 

iranperfumes-Nafe-عطر ماشین شماره ۰۱ نافه

عطر ماشین شماره ۰۲ نافه

ساختار رایحه

نت ابتدایی: رازیانه، توت سـیاه، ماگنولیا

نت میـــانــــی: یاس، نیلوفر آبی، زنبق دره، رز سفید

نت پــایــــــــــه: وانیل، دانه‌ی تونـکا، چوب صندل، عـنبر

 

Iranperfumes-عطر ماشین شماره ۰۲ نافه

عطر ماشین شماره ۰۳ نافه

ساختار رایحه

نت ابتدایی: دانه کاکائو، شـکلات شـیری، یلانگ یلانگ

نت میـــانــــی: یاس، گلبرگ رز، گل های سفید

نت پــایــــــــــه: وانیل، نعنا، چوب صندل، کـشمیر

 

Iranperfumes-عطر ماشین شماره ۰۳ نافه

 

عطر ماشین شماره ۰۴ نافه

ساختار رایحه

نت ابتدایی: نعناهندی، زنجبیل، لیمو

نت میـــانــــی: نیلوفر آبی، یاس، گلبرگ های رز

نت پــایــــــــــه: چوب صندل، مشک

 

4Iranperfumes-عطر ماشین شماره ۰۴ نافه

 

 

انواع خوشبو کننده های ماشین

انواع مختلفی از خوشبو کننده های ماشین در بازار موجود هستند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

خوشبو کننده خورشیدی ماشین: این خوشبو کننده طراحی بسیار زیبا و شیکی داشته و با نور خورشید شارژ می شود. خوشبو کننده خورشیدی بسیار سبک و جمع و جور بوده و قابل استفاده روی کنسول و داشبورد انواع ماشین ها است.

اسپری ماشین: این اسپری جزو رایج ترین خوشبو کننده هایی است که در اسانس های مختلف تولید شده و به دلیل اینکه حاوی الکل است، ماندگاری بسیار بالایی دارد.

خوشبو کننده برقی ماشین: این نوع خوشبو کننده که به آن خوشبو کننده برقی هم گفته می شود به دلیل دوام بالایی که دارد خیلی محبوب است. خوشبو کننده برقی با شارژر فندکی کار می‌ کند و انرژی خود را از طریق ماشین تأمین می کند.

عطر ماشین: این خوشبو کننده روی دریچه تهویه مطبوع ماشین نصب شده و هنگام رانندگی و روشن بودن کولر، رایحه مطبوعی را در ماشین ایجاد می کند.

تصفیه هوا و خوشبو کننده ماشین: وقتی میزان آلودگی هوا بیشتر می‌شود، استفاده از این تصفیه کننده ها برای داخل ماشین یک امر ضروری است. این خوشبو کننده می تواند انرژی مورد نیاز خود را از طریق باتری و فندک ماشین تأمین کند.

خوشبو کننده عروسکی: این نوع از خوشبو کننده های ماشین به دلیل ظاهر عروسکی و فانتزی که دارند برای خانواده های بچه دار و افرادی که به محصولات فانتزی علاقه دارند، مناسب هستند. خوشبو کننده عروسکی را می توان به شیشه ماشین یا هر بخش دیگری از ماشین چسباند.

کیت رایحه خوشبو کننده هوا: این کیت دارای 4 رایحه است که شامل عطر چوب سدر، گل کلمانتین، نعنا و کلن می‌شود. کیت رایحه خوشبو کننده دو خروجی دارد که می تواند به شکل تکی یا هم‌ زمان با هم رایحه ها را در ماشین پخش کرده و مشکل آلودگی هوا و بو های نامطبوع داخل ماشین را برطرف کند.

خوشبو کننده هوشمند ماشین: از مهم ترین ویژگی های این خوشبو کننده هوا می‌ توان به وجود دو خروجی برای پخش دو رایحه مختلف اشاره کرد. خوشبو کننده هوشمند با استفاده از یک باطری 1000 میلی‌ آمپر ساعتی شارژ می شود و به دلیل مقاومت بالایی که دارد، بسیار محبوب است.

 

 

ثبت دیدگاه