پروفایل
معرفی بهترین عطر ایرانی مردانه 1402، 10 عطر ایرانی مردانهر سال‌های اخیر و به دلیل نوسانات قیمت ارز،‌ انواع برندهای ایرانی عطر و ادکلن‎ ‎به دلیل قیمت‌های مناسب‌تر نسبت به برندهای ‏خارجی،‌ توانسته‌اند استقبال خوبی در بازار ایران داشته باشند. برخی از انواع ع
اوژن استوار 8 بهمن 1401 111 بازدید

معرفی بهترین عطر ایرانی مردانه 1402 ،در سال‌های اخیر و به دلیل نوسانات قیمت ارز،‌ انواع برندهای ایرانی عطر و ادکلن به دلیل قیمت‌های مناسب‌تر نسبت به برندهای خارجی،‌ توانسته‌اند استقبال خوبی در بازار ایران داشته باشند. برخی از انواع بهترین عطر های مردانه در ایران ، به دلیل کیفیت بالا و رایحه دلپذیری که دارند، به عطر امضای بسیاری از افراد جامعه تبدیل شده‌اند. همین استقبال خوب از برندهای ایرانی عطر و ادکلن باعث شده است تا در سال‌های اخیر، هنرمندان و بازیگران زیادی اقدام به تولید عطرهایی با برندهای مخصوص خود بکنند.

 

عطر ایرانی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های عطر و ادکلن ایرانی، قیمت پایین‌تر آن نسبت به نمونه‌های خارجی است. به همین دلیل خرید آنها می‌توان مقرون به صرفه باشد. همچنین عطرهای ایرانی با ذائقه مردم کشور ما تناسب خوبی دارند و در آنها از رایحه‌هایی آشنا استفاده شده است.

با وجود ویژگی‌های مثبتی که می‌توان برای عطر و ادکلن ایرانی برشمرد، باید به کیفیت پایین برخی از این عطرهای داخلی نیز اشاره کنیم. همان‌طور که می‌دانید، یک عطر باید ماندگاری بالایی داشته باشد و در ترکیباتش از موادی استفاده شود که هم رایحه نوت‌های آن را تغییر ندهد و هم به پخش بو و ماندگاری عطر کمک کند. این ویژگی‌ها را در عطرهای معروف خارجی سراغ داریم. برخی از عطرهای ایرانی که در ادامه آنها را معرفی می‌کنیم هم چنین ویژگی‌هایی را دارند توانسته‌اند کیفیت خود را به اثبات برسانند.

 

معرفی بهترین عطر ایرانی مردانه 1402

خوشبوترین عطر مردانه در ایران عطر مردانه نافه مدل شاندرمن

لاین عطر مردانه شخصی
مدل شاندرمن
عطر مردانه:
رایحه ای خنک و تند
ماندگاری : متوسط
پخش بو : متوسط
مناسب فصول گرم

 

عطر مردانه نافه مدل شاندرمن

 

خوشبوترین عطر مردانه در ایران عطر مردانه مدل کلاسیک

ترکیبات : چوب، زعفران ، کهربا، نعناع هندی، عود4

 

عطر مردانه نافه مدل شاندرمن

 

خوشبوترین عطر مردانه در ایران عطر مردانه نافه مدل پلاتینیوم

نوت های بالایی این عطر تلخ مردانه متشکل از مرکباتی مانند ترنج گریپ فروت است که به شما حس بشاشی می دهد. همچنین تند و تیز بودن این عطر هم به دلیل وجود گیاهانی مانند میخک و هل می باشد و شیرینی آن از میوه ی استوایی اناناس و حس قدرت و استقامت آن از چوب سرو است.

ادکلن مردانه‌ی پلاتینیوم نافه می‌تواند یک هدیه‌ی عالی و خواستنی برای دیگران یا خودتان باشد. نوت بالایی پلاتینیوم مردانه از ترنج و گرپ‌‍ فروت است که باعث شده پلاتینیوم عطر تازگی داشته باشد. در نت میانی از میخک و هل و میوه‌های استوایی مثل اناناس استفاده شده تا رد بوی قوی از این ادوکلن بر جا بماند. نت پایه را رایحه‌ی چوب سرو تشکیل می‌دهد که پلاتینیوم را تبدیل به ادوکلنی قوی و در عین حال دلنشین می‌نماید.

 

عطر مردانه نافه مدل پلاتینیوم

 

خوشبوترین عطر مردانه در ایران ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 07

ادو تویلت رپیتون ۰۷ الهام گرفته از زندگی، جنگ و صلح فرماندهان بزرگ جنگی که قدرت، مهربانی و امید را زنده نگه می‌دارد. رایحه‌های این عطر مردانه ترکیبی از انگور سیاه، ترنج، سیب و آناناس برای نت آغازین و برای نت اصلی، گل رز جاسمین و در نهایت پایانی آرام به همراه رایحه بلوط، مشک و وانیل دارد.

 

ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 07

 

خوشبوترین عطر مردانه در ایران ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 08

ادکلن رپیتون 08 این عطر مردانه رایحه‌ای ورزشی و تازه دارد که تداعی کننده قدرت، پویایی و انرژی است. با رایحه‌ای از گریپ فروت شروع شده که با عطر برگ‌های نخل ساحل ادامه می‌یابد و در انتها بوی بلوط شما را مسخ می‌نماید.

 

ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 08

 

خوشبوترین عطر مردانه در ایران ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 09

ادکلن رپیتون 09 رایحه‌ای برای مردانی با اعتماد به نفس بالا و عزمی راسخ که رایحه‌ای جذاب و در عین حال آرام دارد. این کنتراست به پیچیدگی این عطر می‌افزاید که مخاطب را مسخ می‌کند. نت آغازین این عطر مردانه ترنج، آناناس و بوی برگ‌های جنگلی است. نت اصلی آن صندل جادویی است.

 

ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 09

 

خوشبوترین عطر مردانه در ایران ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 10

ادو تویلت رپیتون ۱۰ این بهترین عطر مردانه با پخش بوی عالی رایحه‌ای از باغ‌های بهشتی که در کنار این باغ خودنمایی می‌کند و بوی چوب‌های جنگلی باران خورده را نمی‌توان در آن نادیده گرفت. در همه نت‌های این عطر اعجاب‌انگیز رد پایی از رزهای سراسر جهان یافت می‌شود.

 

ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 10

 

خوشبوترین عطر مردانه در ایران ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 11

ادو تویلت رپیتون ۱۱ با این عطر مردانه در باغ‌های بهشت قدم می‌گذارید و این بوی مست‌کننده با بوی لیمو شما را به وجد خواهد آورد. بوی برگ‌های زیتون حس صلح و آرامش را به شما می‌دهد و با رایحه چرم و تنباکو این سفر را برای شما خاطره‌انگیز می‌کند.

 

repiton-11

 

خوشبوترین عطر مردانه در ایران  ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 12

عطر مردانه ادکلن رپیتون 12 برگرفته از بوی چرم مرغوب که حال و هوای طبیعت را به ارمغان می‌آورد. بویی مخلوط از سنت و مدرنیته که عشق را در روزهای گرم تداعی می‌کند.

 

ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 12

 

خوشبوترین عطر مردانه در ایران پرفیوم مردانه بیژن مدل ۰۰۱

ادکلن مردانه خوشبو بیژن آقایان باید در انتخاب عطر مناسب خود دقت بالایی داشته باشند زیرا باید محصولی را انتخاب کنند که مطابق روحیات و علایقشان باشد. همچنین باید مناسب فصل، موقعیت اجتماعی و شغلی باشد در آن قرار دارند. رایحه خوش‌بو یک معیار مهم برای انتخاب آقایان از سوی خانم‌ها است.خوشبو بودن برای آقایان یک موضوع بسیار مهم محسوب می‌شود. عطر یک بخش غیرقابل دیدن است اما تأثیر بسیار زیادی بر استایل و همچنین روی شخصیت و جذابیت افراد می‌گذارد.  در گذشته آقایان بیشتر از عطرهای تلخ استفاده می‌کردند اما امروزه عطرها مردانه در رایحه‌های متنوع‌تری عرصه می‌شوند.

حس بویایی همیشه و هر روز همراه انسان است و  اهمیت آن کمتر از حواس دیگر ما مانند بینایی یا چشایی نیست. کارخانه عطر بیکیار در سال 1375 کار خود را آغاز کرد. در ابتدا تولید خو را به 4 رایحه محدود کرده بود ولی با گذشت زمان تنوع بخشیدن در رایحه‌ها و بسته بندی خود توانست نظر بسیاری از مصرف‌کنندگان را به خود جلب کند. عطر و ادکلن تا دارای رایحه‌ها و طبع‌های بسیار متنوعی هستند از همین رو باید قبل از خرید با عطر و نت‌های بویایی آن کاملاً آشنا باشیم و بدانیم مناسب چه فصل و افرادی است.

 

پرفیوم مردانه بیژن مدل ۰۰۱

 

ثبت دیدگاه