پروفایل
بهترین ادکلن زنانه ; معرفی بهترین عطر و ادکلن زنانه با خط بوی بالا |  ادکلن زنانه با خط بوی بالا و قیمت مناسب
اوژن استوار 20 اردیبهشت 1401 88 بازدید

  چیزی که کمبود آن را در استایل خود احساس می کنید ، رایحه ای دلنشین و خاص کننده است ، یک رایحه عطر خاص که می تواند شما را از بقیه افراد متفاوت کند که به شما احساس اعتماد به نفس بدهد و علاوه بر این ، باعث شود تا شما عطر و بویی رویایی و به یاد ماندنی داشته باشید !

اگرچه عطر چیزی نامرئی است اما در عین حال یک تجربه فراموش نشدنی است . اما مطمئنا ، در این روندهایی که به سرعت در حال تغییرمی باشند و تنوع خیلی زیادی از عطر و ادکلن که برای انتخاب کردن وجود دارد ، یافتن عطر عالی می تواند بسیار چالش برانگیزو سخت باشد .

اگر می خواهید عطری که استفاده می کنید ، فوق العاده جذاب ترین عطرهای زنانه و ماندگاری بلای داشته باشد و دیگران با استشمام آن به یادتان بیافتند ، بهترین پیشنهاد این است که بهترین عطر زنانه با خط بوی بالا تهیه کنید . زیرا یکی از مهم ترین نکات در انتخاب عطر ، خط بوی عالی و ماندگاری آن است . 

ماندگاری و پخش بوی عطر، دو موضوع مختلف و مهم و حیاتی برای انتخاب و خرید عطر و ادکلن  در بین خانم‌های شیک‌پوش و باسلیقه است. اغلب خانم‌ها دوست دارند، یک ادکلن زنانه با ماندگاری بالا را داشته باشندوازان استفاده کنن.

از نظر کارشناسان عطر و ادکلن، تنها اصل مهم در کیفیت  بهترین عطر و ادکلن زنانه با خط بوی بالا فوق العاده آن نیست، بلکه عوامل دیگری هم غیر از این موارد، در کیفیت عطر اهمیت  بسیاری دارد. خاتص بودن رایحه‌ ها، ترکیبات هارمونیک آکوردها یا نت‌های رایحه هر عطر، کنش و واکنش‌های مناسب در برابر محرک‌های محیطی و سایر عواملی از این دست، شاخصه‌هایی هستند که از نظر عطرشناسان، در افزایش کیفیت عطرها نقش بسیارمهمی را ایفا می‌کنند. در ادامه ایبن مقاله ایران پرفیومز این عطرها را به شما معرفی می کنیم.

 

مطالبی که قرار است در این مقاله بخوانید:

 

 

معرفی بهترین عطر و ادکلن زنانه با خط بوی بالا

 

بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا

موضوعی که باید درباره عطر زنانه با پخش بوی بالا مورد توجه قرار گیرد، این است که، عطر ما نباید تمام حواس مخاطب‌ ما را در تمام مدت حضورمان در یک جمع به خود جلب توجه  کند، بلکه باید حاوی پیامی ظریف از هویت و شخصیت ما برای دیگران باشد 

اما، از این مسئله، که عطرها در تکمیل شخصیت زنان نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند، نمی‌توان چشم پوشی کرد. از آنجا که در جوامعه های مختلف، زنان مهم‌ترین جایگاه را در زندگی انسان‌ها نمایش داده  می شود و توجه و حساسیت آن‌ها نسبت به رایحه‌های مختلف بیشتر است، باید از عطرهای خوشبو با ماندگاری طولانی و پخش بوی بیشتر استفاده کنند.

معمولا عطر و ادکلن خوشبو زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی فوق‌العاده، عطری است، که رایحه‌ای شیرین، گرم و تندی داشته باشد. البته در بعضی از برندها به صورت محدود سبک طراحی شده‌اند، ماندگاری خوبی دارند، اما با وجود این عطرهای گرم و شیرین و تلخ زنانه هستند، که ماندگاری طولانی‌تری نسبت به سایر عطر و ادکلن های زنانه خوشبو دارند. 

 

عطر و ادکلن زنانه با خط بوی بالا

 

خوشبو ترین ادکلن های زنانه

البته، زنان شیک، خوش پوش و با سلیقه‌ای که قصد خرید عطر زنانه اورجینال با ماندگاری طولانی و پخش بوی فوق‌العاده عالی را دارند، باید این نکته را در نظر بگیرند، که غلظت عطر نیز، کاملا در ماندگاری و پخش بوی عطر موثر است. ، که عطرهای زنانه با غلظت ادوتویلت، حتی اگر رایحه‌ای از ترکیب نت‌های شیرین و گرم داشته باشند، باز هم به اندازه ادوپرفیوم‌ها ماندگاری طولانی مدت قابل قبولی نخواهد داشت.

بهترین ادکلن زنانه شما بیشتر از چیزی که فکرش را کنید، روی دیگران و حتی خودتان تاثیردارد؛که به شرط آنکه پخش بوی بالایی داشته باشد و بتوانید در تمام طول روز، رایحه خوب آن را احساس کنید، نه اینکه با ماندن  عطر به جا مانده بد بو شده یا خیلی زود بوی خوب خود را از دست بدهد. اگر به دنبال خرید عطر زنانه با خط بوی بالا هستید و دوست دارید عطری داشته باشید که با ورود به هر جا و رد شدن از کنار هر کسی، تاثیر خود را به جا بگذارد،از این چند معرفی عطر ها می توان تهیه کرد و از ماندگاری بالا وخط عطر بهرمند شد  .

 

ادکلن زنانه با خط بوی بالا و قیمت مناسب

سیلاژ (Sillage) واژه‌ای فرانسوی است که به معنی خط بوي رايحه ي عطری است که هنگام خروج شخصی از اتاق در هوا باقی می‌ماند، این کلمه فرانسوی به معنای “بیداری” است و دقیقا مانند مسیر امواج یک قایق است که در پشت آن هنگام حرکت در آب ایجاد می‌شود .اینکه چگونه یک عطر در پشت کاربر هنگام حرکت او پخش می شود را با سیلاژ بیان می کنند. یک عطر برای اینکه عالی و منحصر به فرد باشد نیازی به رایحه ی سنگین ندارد بلکه اثری که در پشت فرد استفاده کننده  در فضا باقی می گذارد بسیار اهمیت دارد . اصطلاح خط بو هم همین معنا را می‌دهد.

هنگامی که یک عطر بر روی پوست استفاده می شود، پوست خود به زیرلایه ای برای عطر تبدیل می گردد. رایحه ذاتی هر پوست، رطوبت پوست، رفتار میکروبیوم پوست، و دمای سطح پوستی که عطر روی آن اعمال می‌شود،علاوه بر ساختار ، ترکیبات ،مواد به کار رفته و نت های عطر  بر روی سیلاژ یا انتشار عطر تأثیر می‌گذارد.

لطفاً توجه داشته باشید که قدرت ماندگاری عطر با ردپای عطر یکسان نیست. عطری که کیلومترها را پشت سر می‌گذارد ممکن است به سرعت از بین برود (بسیاری از ادکلن‌های مرکبات در این دسته قرار می‌گیرند)، در حالی که یک عطر ماندگار با نت مشک و چوب ممکن است روی پوست  باقی بماند. نت‌های یک رایحه نیز نشانگر مهمی از سیلاژ آن هستند. “هر عطری متفاوت است . برخی از عطرها فرارتر از بقیه هستند. برخی از “نت های بالایی” سبک ترند مانند نت های مرکباتی، میوه ای و یک رد بوی رایحه ای به جا می گذارند که ممکن است خیلی طولانی نباشد، اما در ابتدا این عطرها ماندگار و بسیار دلپذیر است. با خشک شدن عطر، برخی از نت‌های گلی و عمیق‌تر مانند نت های چوبی و تند ماندگاری بیشتری دارند و این نت‌ها معمولاً رد بو را ترک می‌کنند.”

 

عطر با ماندگاری و پخش بوی بالا زنانه

اگرچه عطر چیزی نامرئی است اما در عین حال یک اکسسوری فراموش نشدنی است . اما مطمئنا ، در این روندهایی که به سرعت در حال تغییر هستند و تنوع خیلی زیادی از عطر و ادکلن که برای انتخاب کردن وجود دارد ، یافتن عطر عالی می تواند بسیار چالش برانگیز باشد .

اگر می خواهید عطری که استفاده می کنید ، فوق العاده خوشبو باشد و دیگران با استشمام آن به یادتان بیافتند ، بهترین پیشنهاد این است که بهترین عطر زنانه با خط بوی بالا تهیه کنید . زیرا یکی از مهم ترین نکات در انتخاب عطر ، خط بوی عالی و ماندگاری آن است . عطری که می‌ توانید صبح آن را اسپری کنید و بدون نیاز به استفاده مجدد در طول روز ، بوی خوبی داشته باشید ، نه تنها راحت است ، بلکه بهترین ارزش را برای پول شما ارائه می‌ کند .

 

 

معرفی بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا

بهترین عطر زنانه با پخش بوی عالی عطر زنانه شنل کوکو مادمازل (chanel coco)

عطر ادکلن شنل کوکو مادمازل-کوکو شانل chanel coco mademoiselle محصولی از برند مطرح عطر شنل است که در سال ۲۰۰۱ توسط جک پولژ (Jacqes Polge) ارائه شد. این عطر با رایحه ی شگفت انگیز و خیره کننده اش توانست سه سال پیاپی بهترین عطر زنانه ی جهان معرفی شود.

شنل کوکو مادمازل (chanel coco) طراحی شیشه عطر را به گونه‌ای انتخاب کرده که نشان از اصالت آن دارد. این رایحه خودش آن‌قدر محبوب است که برای جذب مصرف کنندگان نیازی به شیشه پر زرق و برق ندارد. همین شیشه شفاف که مایع درونش را نشان می‌دهد به خوبی گویای صداقت این برند است. در عوض در نگاه اول فقط نام برند است که در میان شیشه در کادر طلایی رنگ به چشم می‌خورد. اما در عین سادگی با همان نوار طلایی باریک که دور تا دورش را گرفته مثل بانویی مجلل، با غرور می‌درخشد.

عطر زنانه Coco Mademoiselle توسط عطرساز Jacques Polge ساخته شده است. مدل تبلیغاتی این عطر زنانه هنرپیشه معروف هالیوود Keira Knightley می باشد.  اگر به شیشه‌ی ادکلن شنل کوکو مادمازل توجه کنید، به سرعت جذب شکل ساده و درعین ‌حال شیک، جذاب و منحصر به فرد این عطر خواهید شد. روی شیشه عطر شنل مدل Coco Mademoiselle ، یک کادر صورتی با قاب طلایی ‌رنگ و جذابی کار شده است.

 

عطر زنانه شنل کوکو مادمازل (chanel coco)

 

اگر به شیشه‌ی عطر ادکلن شنل کوکو مادمازل نگاهی کنید، خیلی سریع با شکل ساده و درعین‌حال شیک و جذابش ارتباط برقرار می‌کنید. روی شیشه، یک کادر صورتی با کادری طلایی‌رنگ کار شده. روی این کادر، نام COCO با حروف درشت و در پایین آن نام مادمازل دیده می‌شود. در قسمت پایینی کادر صورتی، نشان تجاری Chanel به چشم می‌خورد. مایع صورتی‌رنگ درون بطری، از روی شیشه‌ی شفاف آن به‌خوبی دیده می‌شود.

گردن بطری با رنگ طلایی خود، حال و هوای لوکسی به ترکیب کلی کوکو مادمازل بخشیده است. روی گردن بطری، لوگوی گرد شانل به‌خوبی کار شده و خودنمایی می‌کند.  به‌محض اینکه عطر شنل مدل Coco Mademoiselle  را روی پوست یا لباستان اسپری کنید، متوجه بوی پرتقال، پرتقال ماندارین، شکوفه‌ی درخت پرتقال و نارنج می شوید. این ترکیب مرکباتی و میوه‌ای، با بوی شیرینی که دارد، در هر زمان و مکانی که باشید، شادی، لذت و سرخوشی فصل بهار را برایتان تداعی می‌کند.

 

بهترین ادکلن زنانه عطر زنانه جاسمین نویر بولگاری

بهترین عطر زنانه برای تابستان Jasmin Noir از برند بولگاری یکی دیگر از بهترین انواع عطر زنانه با خط بوی  بسیاربالای است. نت پایه این عطر که بر اساس رایحه چوب تشکیل  شده است، به همراه عطر متفاوت و خاص و شیرین ماندارین، چوب صندل و یاسمین، ترکیبی متفاوت را به وجود آورده است که مدت‌ها در فهرست بهترین عطرهای بولگاری قرارگرفته است و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

اگر می‌خواهید برای خانمی خرید کنید که زیر 25 سال سن دارد، احتمالا این عطر، انتخاب خوبی خواهد بود؛ چون مخاطب جاسمین نویر، دختران جوان هستند. با اسپری کردن عطر، نت‌های اولیه شامل ساکولنت یا گیاهان گوشتی با برگ‌های سبز پر آب خود نمایی می‌کند که با عطر گل گاردنیا در هم مخلوط کرده  است. بعد از آن نوبت به یاسمین می‌رسد که عطری شیرین به جا بگذارد. در نهایت نیز رایحه چوب و بادام خشک شده دست به کار می‌شوند تا جذابیت عطر را به بالاترین حد خود برسانند. بهتر است از این عطر شیرین در شب‌های خنک بهاری، پاییز و زمستان استفاده کنید

عطر زنانه جاسمین نویر بولگاری

 بهترین عطر زنانه ۲۰۲۳ ادوپرفیوم لاوردوز رد کیس از برند ایتالیایی دیزل

بهترین عطر زنانه ۲۰۲۳ محصول کمپانی دیزل در سال ۲۰۱۵ به بازار معرفی و عرضه شد. طراحی این عطر اغواگر از شور و عشق غیر قابل مهاری الهام گرفته است. که این عطر همچنین می‌تواند به عنوان صلاح زنانه‌ای بسیار قوی و اثرگذار برای اغوا کردن طرف مقابل معرفی شود. ایده جالب برای نام این عطر از بازی با کلمات «Love» و «Overdose» شروع شد. Love Overdose در واقع به معنای عشق افراطی و بیش از حد است.

رایحه شیرین، نافذ و تأثیرگذار ادوپرفیوم لاوردوز رد کیس، احساسات زنانه را به شدت پررنگ‌تر و با نشاط‌تر  نشان خواهد داد و شما را برای بوسه‌ای تمام عیار و قلبی تپنده آماده می‌کند.این عطر زنانه ایتالیایی که پنجمین ادوپرفیوم از سری عطرهای زنانه لاوردوز از برند دیزل است، رایحه‌ای شرقی وانیلی، طبعی گرم و طعمی شیرینی دارد و برای استفاده در شب‌های سرد و طولانی پایان سال پیشنها د می شود.

استفاده از این عطر در شب‌ها و روزهای سرد انرژی زیادی را به فرد استفاده کننده، منتقل می‌کند بطری قرمز و جذاب این عطر مانند یک الماس است و به شکل یک قلب تراشیده شده است. شیشه ادوپرفیوم زنانه لاوردوز رد کیس از برند دیزل، حال و هوای احساسی خوبی را به بیننده منتقل می‌کند. بطری این عطر بسیار خوش‌ دست است و هنگام استفاده به راحتی در دست شما جای می‌گیرد.

 

 ادوپرفیوم لاوردوز رد کیس از برند ایتالیایی دیزل

 

بهترین ادکلن زنانه  عطر زنانه هالووین (Halloween Jesus Del Pozo)

اسم بهترین عطر زنانه ادکلن هالووین (Halloween Jesus Del Pozo)؛ ازجمله ادکلن های خاص و بسیار زنانه است. نام‌گذاری این عطر بر اساس سنت جشن هالووین در میان غربیان، برگرفته‌شده است که در آن عناصری مانند ترس و مرموز بودن، جزو لاینفک این سنت است. در ادکلن هالووین که توسط مکس گاواری تهیه و فرموله شده است، رایحه‌ای بسیار مرموز و موهوم وجود دارد که می‌تواند یادآور داستان‌های کهن غربی در نقل خون‌آشام‌ها یا ارواح گوناگون باشد.

اگر دنبال عطر زنانه‌ هستید که همه را مجذوب شما کند، ادکلن هالووین جسوس دل پوزو را حتماً امتحان کنید! عطر زنانه هالووین کمی تند، خنک و شیرین است. باورتان می‌شود همه این ویژگی‌ها در یک عطر جمع شود شاید همین دلیل مرموز بودن این عطر زنانه خنک باشد. ادکلن Halloween Jesus Del Pozo یکی از معروف‌ترین عطرهای زنانه است که اعتماد به نفس بالا و قدرت زنانگی را به بالاترین میزان خود به نمایش می‌گذارد.

 

عطر زنانه هالووین (Halloween Jesus Del Pozo)

 

بهترین عطر زنانه از نظر آقایان عطر زنانه Hypnotic Poison Christian Dior ، بهترین عطر زنانه با خط بوی بالا

نام بهترین عطر زنانه از برند کریستین دیور بهترین عطر زنانه از نظر آقایان ، دارای رایحه ای شیرین ، وانیلی و بادامی می باشد و نت های کلیدی به کار رفته در آن شامل وانیل ، نارگیل ، بادام و چوب صندل هستند . این عطر زنانه ماندگاری فوق العاده و خط بوی بسیار بالایی دارد .

بهترین ادکلن زنانه  Hypnotic Poison توسط برند Christian Dior در سال 1998 عرضه شد و همچنان در صدر لیست پرفروش‌ ها قرار دارد و یکی از بهترین عطرهای زنانه تمام دوران است و به دلیل دارا بودن رایحه بادام ، وانیل و نارگیل ، عطر و بویی گرم ، دنج و محصور کننده دارد .

این عطر زنانه دارای رایحه جذاب وشگفت انگیزو در عین حال تصفیه شده و ظریف است که شما را از اولین اسپری ، هیپنوتیزم می کندکه این سبک عطر طرفداران بسیار زیادی را به دنبال دارد . 

 

عطر زنانه Hypnotic Poison Christian Dior

 

بهترین عطر زنانه با پخش بوی عالی عطر زنانه ورساچه برایت کریستال صورتی (Versace Bright Crystal)

بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا و قیمت مناسب عطر صورتی ورساچه برایت کریستال (Versace Bright Crystal EDT) جز رمانتیک ترین و عاشقانه ترین ادکلن های زنانه است و با هدف ایجاد یک عشق اتشین طراحی شده است. این عطر زنانه دارای رایحه ملایم و شیرین از گروه گلی میوه ای است. رد بوی این ادکلن همچون نت های موسیقی، روحی آدمی را نوازش می کند. ورساچه برایت کریستال ترکیب افسونگری از انار، گل های خوشبو و روایح چوبی است که در سال ۲۰۰۶ در غلظت ادوتویلت وارد بازار شد و محبوبترین ادکلن زنانه به شمار می رود. افرادی که عطرهای ملایم و شیرین را انتخاب می کنند، افرادی اسرارآمیز و جذاب هستند. این ادوتویلت با ماندگاری مناسبش انتخابی عالی برای روزهای گرمتان است.

بهترین عطر زنانه با پخش بوی عالی ورساچه برایت کریستال صورتی  الهام گرفته از عشق، اصالت و شکوه است که از طراحی های عطار نامدار آلبرتو موریلاس است. وجود گل های معطر موجود در ترکیبات این ادکلن جذابیت شما را برای تسخیر قلب معشوقتان به طرز چشمگیری افزایش می دهد. طراحی جذاب و شیک با برش های منظم این ادکلن از دیگر نقاط تمایزش است. طرح کریستالی و الماس گونه درب بطری، هماهنگی زیبایی با مایع صورتی ایجاد می کند و تلالو و درخشندگی خاصی با برخورد نور در بطری ایجاد می شود.

عطر زنانه ورساچه برایت کریستال صورتی یکی از هیجان‌انگیزترین و محبوب‌ترین رایحه‌های زنانه در دنیا محسوب می‌شود. این عطر با رایحه گلی، تازه، مرکبات، آبی، چوبی و تندی که دارد، در فهرست بهترین‌های عطر زنانه بسیاری از خانم‌ها قرار دارد. رایحه گل سرخ با ترکیبات فوق توانسته بویی تند و دلپذیر به وجود آورد که در روزهای گرم سال حس تازگی و طراوت را با خود همراه کند. Versace Bright Crystal به خوبی از نیاز زن مدرن آگاه است و می‌داند که چه رایحه‌ای احساس قدرت، سرزندگی و موفقیت را به او اعطا می‌کند.

بهترین ادکلن زنانه با پخش بوی عالی

عطر تیری موگلر الین از بهترین عطرهای زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی زیاد است. تری موگلر رایحه ای سنگین ، اغوا کننده و جسورانه ای دارد . رایحه ی خوش گل یاسمن همراه با رایحه ی چوبی و مشک ترکیبی عالی و خوشی را شکل داده است .

عطر زنانه ورساچه برایت کریستال صورتی (Versace Bright Crystal)

 

بهترین عطر زنانه خنک با ماندگاری بالا عطر زنانه نویینگ استی لادر

بهترین عطر زنانه خنک با ماندگاری بالا استی لادر سال‌هاست که در زمینه تولید بخشی از جذاب‌ترین، شیک‌ترین و بهترین عطرهای بازارهای جهانی فعالیت می‌کند و عطر زنانه با خط بوی بالا نویینگ Knowing از این برند یکی از شاهکارهای آن می باشد. اگر از علاقمندان به رایحه گل‌ها هستید؛ اما دوست دارید عطری ملایم با پخش بوی بالا داشته باشید که توی ذوق نزند و تمام طول روز باقی بماند، خرید نویینگ را در نظر داشته باشید.

با اسپری کردن این عطر خیلی زود احساس شاداب بودن و در عین حال رمانتیک بودن به شما انتقال می دهد و دیگران نیز چنین دریافتی را از شما خواهند داشت.نویینگ استی لادر رایحه‌ای گرم و تند دارد که در لفاف گل‌ها پیچیده شده و برای استفاده در روزهای سرد سال، مناسب خواهد بود. گل رز و گشنیز در نت عطر  اولیه این عطر خودنمایی می‌کنند و سپس نوبت به معرفی از هل سبز، نعناع هندی، شکوفه پرتقال و سدر خواهد رسید که بر پایه نت‌های چوب صندل و وتیور نشسته و عطری بی‌نظیر را برای تمام دوران ایجاد می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم از این عطر به جای استفاده روزمره در مهمانی‌ها و مجالس رسمی استفاده کنید و قدرت زنانه و جذابیت خود را بیش از پیش به نمایش بگذارید ولذت کامل را از این عطر ببرید.

 

بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا  عطر زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم (black opium)

عطر زنانه ایو سن لورن بلک اپیوم - Yves Saint Laurent Black opium بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا ، محصولی کلاسیک با هایلایت هایی از آکوردهای تلخ و ترکیبی جادویی انتخاب بی نظیری برای شب های سرد زمستانی می باشد . ترکیب آن شامل نت های تلخی از قهوه ، تندی فلفل صورتی ، شیرینی گل یاس و گلابی و گرمای وانیل است که بر روی بیسی از نعناع هندی و سدر استوارند . از مشخصه های ممتاز عطر زنانه رایحه ی غالب وانیل و ترکیب آن با تلخی قهوه ، ماندگاری بسیار بالا و میزان پراکنندگی عالی آن می باشد .

 

عطر زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم (black opium)

 

پرفروش بهترین عطر زنانه عطر زنانه میس دیور (Miss Dior)

پرفروش بهترین عطر زنانه یک ترکیب بی‌نظیر از برگ توت فرنگی، پچولی، بنفشه، ماندارین، مشک و یاسمن ترکیب شده است که یکی از جذاب‌ترین و ماندگارترین عطرهای برند دیور، یعنی میس دیور می باشدکه در نت‌های اولیه از ماندارین ایتالیایی، یاسمن مصری و رز استفاده شده است که با ترکیب با رایحه‌های میانی و پایه رایحه‎ای بی‌نظیرو خاص را ایجاد کرده که ماندگاری بسیار بالایی دارد. اگر روحیه‌ای ماجراجو دارید، رمانتیک هستید و به دنبال یک عطر زنانه با خط بوی بالا و تاثیرگذاری قوی می‌گردید، میس دیور را از دست ندهید. این عطر بسیار لوکس و شیک یکی از شاهکارهای دیور است که استفاده از آن را توصیه می‌کنیم.

 

عطر زنانه میس دیور (Miss Dior)

 

سخن پایانی

جذاب ترین عطر های زنانه شامل عطر های می شود که نت و خط عطر بسیار بالای داشته باشد تا بتواند زنان شیک پوش و با سلیقه را جذب خود کند .عطر های مختلفی وجود دارد که برای مکان های مختلف استفاده میشود که در این مقاله برای شما به طور کامل توضیح داده ایم

ثبت دیدگاه