پروفایل
معرفی 10 ادکلن مردانه تا ۵۰۰ تومان ( ماندگاری بینظیر، کیفیت عالی)
اوژن استوار 20 اردیبهشت 1402 124 بازدید

معرفی 10 ادکلن مردانه تا ۵۰۰ هزار تومان که شما میتوانیداین عطرها را از وبسایت ایران پرفیومز تهیه نمایید.

 

معرفی 15 ادکلن مردانه تا ۵۰۰ تومان

 

1- ادکلن مردانه تا ۵۰۰ تومان ،  پرفیوم مردانه بیژن مدل ۰۰۱ 

عطر مردانه بیژن آقایان باید در انتخاب عطر مناسب خود دقت بالایی داشته باشند زیرا باید محصولی را انتخاب کنند که مطابق روحیات و علایقشان باشد. همچنین باید مناسب فصل، موقعیت اجتماعی و شغلی باشد در آن قرار دارند. رایحه خوش‌بو یک معیار مهم برای انتخاب آقایان از سوی خانم‌ها است.خوشبو بودن برای آقایان یک موضوع بسیار مهم محسوب می‌شود. عطر یک بخش غیرقابل دیدن است اما تأثیر بسیار زیادی بر استایل و همچنین روی شخصیت و جذابیت افراد می‌گذارد.

 در گذشته آقایان بیشتر از عطر تلخ مردانه استفاده می‌کردند اما امروزه عطرها مردانه در رایحه‌های متنوع‌تری عرصه می‌شوند. حس بویایی همیشه و هر روز همراه انسان است و  اهمیت آن کمتر از حواس دیگر ما مانند بینایی یا چشایی نیست. کارخانه عطر بیکیار در سال 1375 کار خود را آغاز کرد. در ابتدا تولید خو را به 4 رایحه محدود کرده بود ولی با گذشت زمان تنوع بخشیدن در رایحه‌ها و بسته بندی خود توانست نظر بسیاری از مصرف‌کنندگان را به خود جلب کند. عطر و ادکلن تا دارای رایحه‌ها و طبع‌های بسیار متنوعی هستند از همین رو باید قبل از خرید با عطر و نت‌های بویایی آن کاملاً آشنا باشیم و بدانیم مناسب چه فصل و افرادی است.

 

برای خرید پرفیوم مردانه بیژن مدل۰۰۱ بر روی لینک کلیک کنید

 

خرید پرفیوم مردانه بیژن مدل۰۰۱

2- ادکلن مردانه تا ۵۰۰ تومان ، ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 07

ادو تویلت رپیتون ۰۷ الهام گرفته از زندگی، جنگ و صلح فرماندهان بزرگ جنگی که قدرت، مهربانی و امید را زنده نگه می‌دارد. رایحه‌های این عطر مردانه ترکیبی از انگور سیاه، ترنج، سیب و آناناس برای نت آغازین و برای نت اصلی، گل رز جاسمین و در نهایت پایانی آرام به همراه رایحه بلوط، مشک و وانیل دارد.

 

خرید ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 08

4- ادکلن مردانه تا ۵۰۰ تومان ، ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 09 

ادکلن رپیتون 09 رایحه‌ای برای مردانی با اعتماد به نفس بالا و عزمی راسخ که رایحه‌ای جذاب و در عین حال آرام دارد. این کنتراست به پیچیدگی این عطر می‌افزاید که مخاطب را مسخ می‌کند. نت آغازین این عطر مردانه ترنج، آناناس و بوی برگ‌های جنگلی است. نت اصلی آن صندل جادویی است.

 

برای خرید ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 09 بر روی لینک کلیک کنید

 

خرید ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 09

 5- ادکلن مردانه تا ۵۰۰ تومان ، ادو تویلت مردانه رپیتون مدل 10

ادو تویلت رپیتون ۱۰ این عطر مردانه رایحه‌ای از باغ‌های بهشتی که در کنار این باغ خودنمایی می‌کند و بوی چوب‌های جنگلی باران خورده را نمی‌توان در آن نادیده گرفت. در همه نت‌های این عطر اعجاب‌انگیز رد پایی از رزهای سراسر جهان یافت می‌شود.

 

ثبت دیدگاه