پروفایل
چکار کنم ادکلن رو بدنم خوشبو باشه؟
اوژن استوار 20 شهریور 1402 86 بازدید

چکار کنم ادکلن رو بدنم خوشبو باشه؟ یکی از سوال هایی است که اکثر ما همیشه دنیالش هستیم. ما در این مقاله از ایران پرفیومز میخواهیم پاسخ این سوال را به شما بدهیم.

 

چکار کنم ادکلن رو بدنم خوشبو باشه؟

عطر را در هوا اسپری نکنید

برای درک بهتر عطر و جلوگیری از هدر رفتن مایع عطر، عطر را در هوا اسپری نکنید! اسپری عطر در هوا نه تنها باعث خوشبوتر شدن عطر نمی شود، بلکه باعث از بین رفتن و بخار شدن قطرات عطر در هوا می شود.

 

عطر را در هوا اسپری نکنید

 

از گذاشتن عطر یا ادکلن روی بدن خود خودداری کنید.

نحوه ادکلن نیز یک عامل کلیدی است که باید در نظر گرفته شود. یعنی پس از پاشیدن آن روی نقاط نبض خود، عطر یا ادکلن را به پوست خود نزنید. به عنوان مثال، اگر هنگام استفاده از عطر مچ دست خود را به هم بمالید، ماندگاری عطر را بر روی پوست خود کوتاه می کنید. عطر و ادکلن باید به طور طبیعی روی پوست خشک شوند.

 

قبل از افشاندن عطر، پوست‌تان را چرب کنید

عطر و ادکلن روی چربی، ماندگاری بالاتر و رایحه خوش‌تری دارند. بنابراین قبل از افشاندن عطر و ادکلن روی پوست خود،‌ قسمت‌های نبض‌دار پوست مانند مچ دست، پشت گوش و گردن را با کمی کرم نرم‌کننده بر پایه چربی یا لوسیون چرب بدون بو، چرب کنید و سپس عطر و ادکلن را به طور مستقیم روی کرم یا لوسیون، اسپری کنید. با این کار، ادکلن روی بدن شما خوشبوتر می‌ماند.

 

قبل از استفاده از عطر حمام کنید

بعد از حمام پوست بدن مرطوب است و به خوبی با عطر و ادکلن هماهنگ می شود. زمانی که از حمام می آیید قبل از پوشیدن لباس عطر را بر روی نقاط نبض دار بدن که مرطوب هستند، اسپری کنید.

 

قبل از استفاده از عطر حمام کنید

 

قبل از استفاده از محصول، پوست خود را آماده کنید.

روی صحنه، ادکلن و عطر بوی خود را طولانی تر نگه می دارند و بوی بهتری دارند. بنابراین قبل از زدن عطر یا ادکلن، لایه نازکی از کرم نرم کننده بر پایه لوسیون غیر چرب را به نواحی ضربان دار پوست مانند مچ دست، پشت گوش و گردن بزنید و سپس روی کرم اسپری کنید. از طرف دیگر، ممکن است از لوسیون یا اسپری استفاده کنید. در نتیجه ادکلنی که استفاده می کنید بوی بهتری خواهد گرفت.

 

ادکلن را روی لباس هم اسپری کنید

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه ادکلن بزنیم تا ماندگاری آن را بالاتر ببریم، باید علاوه بر پوست، عطر و ادکلن را روی لباس‌تان هم اسپری کنید. این کار باعث می‌شود تا ذرات عطر و ادکلن در تار و پود لباس شما رخنه کنند و برای ساعت‌های طولانی‌تری، با رایحه خوش خود، شامه‌نوازی کنند.

 

عطر را روی قسمت های چرب بدن اسپری کنید

عطر روی پوست چرب ماندگار تر است. عطر را روی نقاط چرب بدن مثل بالای گوش اسپری کنید. اگر پوستتان چرب نیست از وازلین یا لوسیون بدن کمک بگیرید.

 

عطر را روی قسمت های چرب بدن اسپری کنید

 

عطر و ادکلن را روی پوست‌تان نمالید

یکی دیگر از پاسخ‌های مهم به این سوال که چگونه ادکلن بزنیم؟ این است که بعد از اسپری کردن عطر و ادکلن روی قسمت‌های نبض‌دار بدن، آن را روی پوست‌تان نمالید. مثلا مچ دست‌ها را به هم نمالید زیرا این کار باعث شکسته شدن ترکیب موجود در عطر و کاهش مدت زمان ماندگاری آن روی پوست می‌شود. بهتر است اجازه بدهید تا عطر و ادکلن به طور طبیعی روی پوست شما خشک بشود.

 

ثبت دیدگاه