پروفایل
12 تا از بهترین عطرهای جذب کننده مردان (عطر های که آقایان را جذب شما می کنند)
اوژن استوار 18 تیر 1402 195 بازدید

اینکه همیشه رایحه ای خوب از پوست و لباس‌های شما متصاعد شود و حس خوبی به اطرافیان‌تان بدهد، با انتخاب یک عطر زنانه خاص برای ساختن لحظاتی عاشقانه با شریک زندگی‌تان کاملا تفاوت دارد. پیش از انتخاب یک عطر زنانه برای جذب و تحریک آقایان، لازم است، که در مورد ذائقه و حساسیت‌های آن‌ها اطلاعات کسب کنید.

واضح است، که یک رایحه خاص با فرمول مشخص برای جذب روحیات آقایان وجود ندارد و یک رایحه برای هر مردی با توجه به سلیقه و طبعی که دارد، تاثیرگذار و محرک است. البته که ادکلن زنانه معروف ، رایحه‌ای گرم و سنگین و زنانه و دارای خط بو، می‌توانند در جلب نگاه همه آقایان موثر باشند، اما برای آنکه بتوانید با یک رایحه خوب، شریک زندگی‌تان را به سمت خودتان جذب کنید، باید دید و شناخت وسیع‌تری نسبت به روحیات مرد مورد علاقه خود و حتی نسبت به انواع رایحه‌ها و گروه‌های بویایی داشته باشید.

 

عطر جذب کننده مرد چیست؟

عطرهای جذب کننده مردان عطرهایی هستند که باعث میشوند مردان با توجه بیشتری به شما نگاه کنند. گاهی در این عطرها، ترکیبات و روایحی هم وجود دارد که اعصاب مردان را تحریک میکند و باعث جذب شدن بیشتر مردان میشود. به این عطرها عطرهای سکسی زنانه هم میشود گفت. استفاده از عطرهای خوشبو زنانه نه تنها برای جلب توجه یک مرد، بلکه برای افزایش اعتماد به نفس شما نیز ضروری است با این حال، ابتدا باید بدانید چه عطری برای شما مناسب است تا بتوانید قدرت آن را به حداکثر برسانید.

انتخاب عطر مناسب فقط شما را متمایز نمیکند، بلکه توجه ها را هم به شما جلب میکند. بوها شما را تعریف می کنند وبه عنوان بازتابی از شخصیت شما عمل می کنند. انتخاب آنچه که متناسب با استایل و شخصیت شما باشد ضروری است، با این حال، به دلیل تعداد زیاد رایحه های موجود، این کار به راحتی انجام نمی شود.

 

12 تا از بهترین عطرهای جذب کننده مردان

1- عطر زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم (black opium)

ایوسن لورن، این بار با خلق بلک اوپیوم، گامی نو در ایجاد رایحه‌ای معکوس و متفاوت توسط برداشته است. این ادوپرفیوم گرم، شیرین و جذاب زنانه که رایحه‌ای بسیار محرک برای آقایان دارد، در سال 2014 توسط برند فرانسوی عطر Yves Saint Laurent به بازار معرفی و عرضه شد.

در ساختار رایحه این عطر گرم و شیرین، بوی خوش کارامل و وانیل با رایحه شیرین و سوخته عسلی وانیلی در نت اولیه بسیار پررنگ به مشام می‌رسند و این در حالی است که عطر گل‌ها در رایحه پایانی ظهور عطر ظهور پیدا می‌کند. البته براساس استانداردهای رایج در عطرسازی کلاسیک رایحه روغن گل‌ها باید در نت میانی خودنمایی کند، اما در بلک اوپیوم این روایح در نت پایانی ظهور پیدا می‌کنند.

 همین موضوع، کاملا خلاف قوانین عطرسازی کلاسیک و کلیشه‌های مرتبط به آن است. بنابراین ایوسن لورن با معرفی این ادوپرفیوم زنانه به خلقی نو پرداخته و پا را از کلیشه‌ها و هنجارها فراتر گذاشته است. در نتیجه این امر، مدل تبلیغاتی انتخابی این برند برای عطر Black Opium نیز باید بیانگر چنین ساختار نوگرایانه و غیر کلیشه‌ای باشد.

 

عطر زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم (black opium)

 

2- عطر باکارات رژ 540

عطر باکارات رژ عطری است مدرن، بسیار خوشبو و عامه پسند. این ترکیب گرم و تند حاوی رایحه های یاسمن، زعفران، چوب سدر، رزین صنوبر و چوب گرم کهربا است. میسون فرانسیس کورکجان باکارات روژ 540 پخش بوی خوب و ماندگاری بالایی دارد و انتخاب بینظیری است اگر میخواهید مردان را دیوانه ی خود کنید.

 

عطر باکارات رژ 540

 

3- عطر زنانه کوکو مادمازل شنل

عطر کوکو شنل انگار عطری است که تنها برای جذب مردان ساخته شده است. عطری زنانه با رایحه گل کهربا که در سال 2001 روانه بازار شد و یادآور کوکوشانل جوان و جسور است.

گروه بویایی: شرقی گلی

رایحه:ملایم و شیرین

نت های اولیه: پرتقال، ماندارین، ترنج و شکوفه پرتقال

نت های میانی: میموس، گل یاس، گل رز، یالانگ یالانگ

نت های پایه: نعناع هندی، مشک سفید، وانیل، اپوپوناکس، لوبیا تونکا، خس خس

 

عطر زنانه کوکو مادمازل شنل

 

4- گودگرل زنانه

کارولینا هررا در سپتامبر 2016 از عطر زنانه جدیدی با نام گود گرل رونمایی کرد. این عطر شرقی و هوس‌انگیز است. گود گرل، رایحه‌ای بسیار گرم و شیرین دارد و برای فصل‌های سرد سال، به ویژه روزهای برفی و زمستانی طراحی شده است. گودگرل عطر ویژه ای است که هر مردی را جذب شما خواهد کرد.

عطر گود گرل

گروه بویایی:شرقی گلی

رایحه:گرم و شیرین

نت های ابتدایی: بادام، قهوه، ترنج و لیمو

نت های میانی: گل سرخ، یاس سفید، شکوفه پرتقال، زنبق و رز بلغاری

نت پایه: لوبیا تونکا، کاکائو، وانیل،پرالین،چوب صندل، مشک،کهربا،چوب کشمیر، دارچین، نعناع هندی و سدر

 

گودگرل زنانه

 

5- عطر زنانه لانکوم لاوی ست بل (Lancome La Vie Est Belle)

عطر لاویه است بل از برند لنکوم رایحه گلی میوه ای دارد که در سال 2012 تولید شده است. این عطر و این رایحه جذاب، شما را به عنوان یک خانم شاد، پر انرژی و پر از انگیزه نشان می دهد.
” یک عبارت رایج فرانسوی است که به “زندگی زیباست”ترجمه میشود.La vie est belle”

گروه بویایی: گلی میوه ای شیرین

رایحه:گرم

نت های ابتدایی: انگور فرنگی سیاه و گلابی

نت های میانی: زنبق، یاس و شکوفه پرتقال

نت پایه: لوبیا تونکا، نعناع هندی، وانیل

 

عطر زنانه لانکوم لاوی ست بل (Lancome La Vie Est Belle)

 

6- عطر زنانه ویکتوریا سکرت نویر تیس (Victoria Secret Noir Tease)

عطر ویکتوریا سکرت نویر تیس (Victoria Secret Noir Tease) برندی آمریکایی است که در سال 1977 تاسیس شد . این کمپانی توسط آقای ( Roy Raymond ) و در شهر فرانسیسکو بنیان گزاری شده است . ویکتوریا سکرت نویر تیس Victoria Secret Noir Tease یکی از بهترین عطر زنانه این کمپانی است که در سال 2010 روانه ی بازار شده است . حال و هوای این ادوپرفیوم شیرین ملایم و گلی است که مناسب برای استفاده در تمام فصول سال می باشد .

هارمونی بکار رفته در ترکیب ادکلن ، در ابتدا رایحه ی مرکباتی منتشر می وشود سپس نت های گلی جای می کیرند که حس آرامش را در شما ایجاد می کند و پس از آن رایحه ی وانیل و چوب به مشام شما می رسد . شیشه ی این ادکل بسیار شیک است و به طور خلاقانه ای طراحی شده است و دارای پمپی هست که جذابیت این ادکلن را چندین برابر کرده است . حجم این ادکلن 100 میلی لیتر و شما را تا مدت ها از خرید ادکلن مجدد بی نیاز خواهد کرد . ادوپرفیوم ویکتوریا سکرت نویر تیس Victoria Secret Noir Tease زنانه حجم 100 میلی لیتر می تواند بهترین کادو برای عزیزانتان باشد.

 

عطر زنانه ویکتوریا سکرت نویر تیس (Victoria Secret Noir Tease)

 

 

ثبت دیدگاه